افزایش ورودی گوگل

برای بالا بردن سایت در سرچ گوگل و افزایش بازدید واقعی سایت با جستوجوی گوگل ما دو روش را پیشنهاد می کنیم:

  1. با ربات افزایش بازدید سایت آماده شده توسط گروه بازدید باز می توانید به راحتی افزایش بازدید واقعی گوگل خود را افزایش دهید، با ورود به صفحه دانلود نرم افزار بازدید واقعی گوگل به راحتی هم فایل آموزشی را مشاهده نمایید و هم نرم افزار را تهیه کنید.
  2. ثبت سایت در بازدید باز: سایت شما با کلمه کلیدی دلخواه خود در بازدید باز به صورت دائمی ثبت خواهد شد و یک صفحه و لینک قدرتمند از خدمات شما در صفحات اول گوگل قرار می گیرد. برای قرار دادن ریپرتاژ و افزایش بازدید گوگل و جستجوی گوگل از بازدید باز باید به صفحه ثبت سایت در بازدید باز بروید.

در ثبت سایت در بازدید باز در تعیین کلمه کلیدی دقت نمایید، کلمه کلیدی که میخواهید از آن توسط جستجوگر گوگل ورودی بگیرید را با تحقیق مشخص نمایید و یا از پیشنهاد هایی که این جستجوگر در انتهای صفحه برای شما نمایش میدهد استفاده کنید.

میتوانید از گوگل ترند نیز استفاده نمایید. متن شما باید حد اقل ۵۰۰ کلمه داشته باشد تا گوگل آن را بخواند البته اگر نتوانستید ما متن را اصلاح میکنیم.

بالا آمدن و آوردن سایت در صفحه اول گوگل

همه می‌دانیم که حضور در صفحه اول گوگل و آوردن سایت به صفحه اول گوگل چقدر مشکل و پر کشمکش است.

برای رساندن سایت به صفحه اول گوگل باید با ابر حرفه ای ها که ۱۰ گروه یا نفر هم بیشتر نیستند در حوزه سئو رقابت کرد، ما معتقدیم که در این مرحله از هر کاری البته اصولی و بدون روش های دور زننده مانند کلاه سیاه استفاده کرد تا اعتبار و آتوریتی دامنه خود را بالا ببرید.

کار هایی مانند خرید بک لینک های با کیفیت، کامنت نویسی اصولی، ایجاد بازدید مداوم و چرخش دار در سایت، بهره گیری از ابزار های گوگل در سایت خود مانند کپچا و … .

با دانلود نرم افزار افزایش بازدید واقعی گوگل می توانید بازدید و جستجوی سایت خود را در جستجوگر گوگل افزایش دهید. با این ربات می توانید الاوه بر ورودی گوگل از جستجوگر بینگ نیز ورودی بگیرید.

بالا بردن سایت در سرچ گوگل
بالا بردن سایت در سرچ گوگل

ورودی گوگل رایگان

با خرید ربات افزایش بازدید و ورودی از جستجوگر های بازدید باز می توانید بدون محدودیت ورودی گوگل واقعی و قابل کنترل در آنالیتیک بالا رفتن بازدید واقعی گوگل بصورت رایگان دریافت کنید.

با تنظیم کلمات برای دریافت جستجوی گوگل دقیقا آیپی ها با همان کلمات سایت شما را جستجو می کنند و بعد از یافتن لینک وارد سایت خواهند شد.

افزایش بازدید واقعی از جستجوی گوگل

چند نکته نیز برای گرفتن بازدید واقعی با بالا بردن رتبه گوگل :

  • سایت شما باید دارای متا های مناسب جهت شناساندن صفحات به بات های خزنده باشد
  • وب سایت هایی که سرعت بارگزاری کم تری نیاز دارند رتبه بهتری در گوگل خواهند داشت.
  • داشتن بک لینک های معتبر و دارای آتوریتی مناسب میتوانندمانند یک طناب سایت ما را نیز به رتبه های بهتری برسانند

و بسیاری از موارد دیگر که اگر آنهارا رعایت کنیم در مسابقه قرارگیری در صفحه اول گوگل در بین رقبا خواهیم رسید و به بازدید واقعی گوگل سایت کمک خواهیم کرد.

متخصصین سئو ما آماده دادن مشاوره و انجام سئو تخصصی سایت شما هستند.

افزایش ورودی از جستجوی گوگل

همانطور که در این مقاله خواندید برای افزایش جستجوی گوگل بهترین راه سئو کردن سایت و کمک از سایت ها و گروه های متخصص مانند بازدید است.

هزینه خرید کلیک گوگل یا همان ادورز موقتی و بیشتر از هزینه افزایش ورودی از گوگل توسط بهبود سئو سایت هستند چرا که سئو سایت به صورت یکباره برای همیشه سایت شما را در رتبه بهتری نسبت به رقبا خواد رساند و ارزش دامنه سایتتان را بالا می برد. اما خرید کلیک تنها به صورت مقطعی سایت شما را به صورت تبلیغ در صفحه اول گوگل منتقل می کند.

برای افزایش سئو سایت باید اگر هنوز سایت خود را راه اندازی نکرده اید از سرویس دهنده مناسب استفاده کنید تا سایت سئو بیس تحویل بگیرید و اگر دارای وب سایتی هستید که کمکی به کسب و کارتان نمی کند نیز نگران نباشید با تماس با گروه سئو بازدید باز می توانید سایت خود را بهینه سازی کنید.

فروش ورودی گوگل

سئو کردن سایت یک پروسه زمان بر است اما اگر می خواهید بعد از سئو ورودی گوگل تضمینی بگیرید و سایت خود را در سرچ گوگل بالا ببرید باید به چند نکته دقت نمایید:

  • برای گرفتن دریافت ورودی گوگل از سئو کار حرفه ای استفاده کنید زیرا سئو سایت یک حرفه نیاز به حوصله و دانش به روز است
  • از کپی پرهیز کنید زیرا مقالات کپی می تواند توسط شکایت صاحب اثر از نتایج گوگل حذف شوند
  • برای گرفتن تضمینی ورودی گوگل باید از کاربری پسند بودن سایت خود اطمینان حاصل کنید چون فرار کاربری یکی از مهم ترین تاثیرات در جایگاه سایت شما دارد
  • متن های بدون تصویر منتشر نکنید، برای مقالات خود تصویر بسازید زیرا تصاویر نقش مهمی در افزاش ورودی گوگل دارند
  • و…

شتابدهنده ی گروه بازدید باز در خدمت شماست تا سایتتان را با جهش در گرفتن ورودی از گوگل واقعی روبرو کنید.

۴٫۴ / ۵٫ ۱۳

4 در پاسخ به “بالا آمدن و آوردن سایت صفحه اول سرچ گوگل”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *