یکی از آسانترین و سریعترین روشهای موثر در زمینه ترک سیگار است از محصول شگفت انگیز نیکوماتین می باشد.

ترک سیگار آسان و سریع

چند روش آسان و تضمینی برای ترک سیگار در کمترین زمان و با بهترین نتیجه بدون بازگشت را به شما پیشنهاد میکنیم.

روش های مختلفی برحسب نوع پذیرش و نگاه افراد برای ترک کردن سیگار وجود دارد اما از همه مهم تر رعایت چند نکته روان درمانی است تا با استفاده از بهترین روش های ترک سیگار شما دوباره بعد از مدتی از بین نرود.

ترک سیگار با اعتماد به نفس

برای ترک سیگار نیاز به اعتماد به نفس بالایی دارید. اعتماد به نفسی که بر اعصاب و رفتار شما تاثیر پذیر باشد و شما را به خواسته خودتان یعنی دوری از سیگار برساند، بطوری که نسبت به زمانی که نیاز به تسکین اعصاب با کشیدن چند نخ سیگار دارید بتوانید چیز دیگر حتی یک نوشیدنی را جایگزین مصرف سیگار کنید.

چه بهتر که همه مطلع شروع ترک کردن شما شوند

اگر آشکارا همه مطلع هستند که شما سیگار می کشید چه بهتر که ترک سیگارتان را به همه اطلاع دهید تا با شما همراهی کنند، در مواردی دیده شده که حتی دوستان سیگاری افرادی که تصمیم به ترک سیگار گرفته اند نیز به آنها کمک کرده اند تا از لحاظ روانی حس دور شدن از جمع و یا ضعفی در این افراد به وجود نیاید و حتی با تشویق دوستان به این تصمیم عزمشان را بیشتر از پیش کنند.

نوشیدن بهترین تسکین برای ترک سیگار

آب زیاد بنوشید، راه حلی تمام نشدنی برای درمان عادت به سیگار است، آب همیشه در سم زدایی به بدن کمک می کند و هر گاه احساس می کنید میل به سیگار کشیدن دارید، یک لیوان آب بنوشید.
این نه تنها میل شما را کاهش می دهد، بلکه عوارض ترک را نیز کاهش می دهد.

آب انگور نیز به علت داشتن اسید به سرعت میل بدن را به سیگار کم میکند، البته تمامی آب میوه ها در زمان ترک سیگار توصیه می شود.

استفاده از دارو های ترک اعتیاد

دارو هایی برای ترک اعتیاد وجو دارند اما هر دارویی برای شما جواب قطعی و نتیجه بخشی را نخواهد داشت.

این به این معناست که برای ترک سیگار باید دارو هایی مصرف کنیم که دارای دوز مناسب و حد الامکان تولید شده از مواد گیاهی باشند.

با توجه به اینکه افراد بسیار زیادی سالانه سعی براین دارند که مصرف سیگار خود را کنار بگذارند از این جهت ابزارها و داروهای متفاوتی در این جهت تهیه و توزیع شده است که متاسفانه تا به امروز هیچ کدام از این محصولات به طور کامل نتوانسته است که رضایت افرادی که تمایل به ترک سیگار دارند را جلب کند و عدم موفقیت افراد با استفاده از این وسایل این امر را برای افراد سیگاری بسیار مشکل و پیچیده کرده است.

بهترین داروی ترک سیگار
بهترین داروی ترک سیگار

داروهای متفاوت که اکثرا خطرناک و نا کارآمد هستند از جمله چسب ها آدامس ها اسپری ها سیگارهای الکترونیکی و کپسول های ترک سیگار همگی نتوانسته اند تا به امروز رضایت افراد سیگاری را جلب کنند.

اما خوشبختانه امروز با توجه به پیشرفت های علمی و تحقیقات گوناگون یک شرکت آلمانی موفق به تهیه و توزیع محصولی شگفت اگیز به نام نیکوماتین شده است که بالای ۹۰ درصد افرادی که از آن به درستی استفاده میکنند موفق به ترک سیگار دائمی و همیشگی بدون بازگشت می شوند.

ترک سیگار با نیکوتین طی یک دوره ۴۰ روزه رخ خواهد داد که در این روش اول فرد سیگاری مصرف سیگارش کم شده و در نهایت به نقطه ترک سیگار می رسد.

۲۰ روز اول فرد سیگاری باید از محلول آبی رنگ استفاده نماید و ۲۰ روز دوم از محلول قرمز رنگ.

با استفاده از محلول نیکوماتین بر روی سیگار باعث می شود که نیکوتین موجود در سیگار غیر فعال شده و فرد سیگاری بعد از یک مدتی به صورت ناخوداگاه احساس نیاز کمتری به نیکوتن و سیگار می کند.

با استفاده از نیکوماتین فرد سیگاری هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ ذهنی موفق به ترک سیگار میشود و در نهایت استفاده از نیکوماتین فرد سیگاری به نقطه تنفر و انزجار از سیگار خواهد رسید.

نیکوماتین یک محصول کاملا بی ضرر و موفقیت آمیز در زمینه ترک سیگار می باشد.

نیکوماتین بهترین داروی ترک سیگار

۳٫۳ / ۵٫ ۲۱