درب اتوماتیک اصفهان

در ایران و جهان امروز امنیت به یک نیاز اساسی در هر جامعه تبدیل شده و همه افراد در هر مکانی تلاش می کنند تا این نیاز را برآورده کنند. یکی از مهمترین وسایلی که در برآورده کردن این نیاز استفاده می‌شود، درب و جدیدتر آن درب اتوماتیک در اصفهان است. درب‌ها در هر مکانی به عنوان ورودی آن مکان شناخته می‌شوند و درامنیت هر ساختمان نقش بسیار مهمی دارند. درب‌ها انواع مختلفی دارند ما در این مقاله به یکی از پرکاربردترین نوع درب‌ در دنیای امروز یعنی درب اتوماتیک خواهیم پرداخت و ویژگی‌ها و انواع این نوع درب را با هم بررسی خواهیم کرد.

درب اتوماتیک
درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک

این نوع جک در دو نوع:

  1. جک درب اتوماتیک پارکینگی
  2. جک درب اتوماتیک شیشه‌ی

در بازار عرضه می‌شود.

درب پارکینگی
درب پارکینگی

درب اتوماتیک شیشه‌ای

این نوع درب با استفاده از یک حسگر چشمی کار می‌کند. این حسگر با تشخیص حرکت در مقابل درب، درب را به صورت اتوماتیک باز می‌کند. در مکان‌هایی مثل بانک‌ها، فروشگاه‌ها، بانک‌ها و ….. از این نوع درب استفاده می‌شود.

گروه حفاظتی سپاس با بیش از سه دهه فعالیت در حیطه سیستم های حفاظتی ، درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگی و …. آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد .
نصب بیش از ۱۵ هزار دستگاه درب اتوماتیک در استان اصفهان و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان افتخاری است که ما در این سه دهه در کنار شما کسب کرده ایم .
گروه حفاظتی سپاس عاملیت فروش انواع جک لولایی بلانکو و بی اف تی و عاملیت فروش درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان می باشد .

درب شبشه ای
درب شبشه ای

بازدید از محل پروژه و ارائه پیش فاکتور رسمی توسط کارشناسان مجرب این گروه رایگان می باشد .

درب اتوماتیک در اصفهان

۵ / ۵٫ ۱