برای توسعه کسب و کار و گسترش آن در فضای بدون مرز اینترنت شرکت های طراحی و توسعه وب سایت در تهران، کرج و کل ایران پدید آمده اند که مشتریان که خود آنها دارای کسب و کار فعال و پویا هستند می توانند با سپردن دیتا خود به این شرکت ها آن را بطور صحیح در فضای وب منتشر نمایند. شرکت طراحی سایت در تهران و شهرستان های دیگر کمک کننده تمام کسب و کار بحساب می‌آید.

که خود آنها دارای کسب و کار فعال و پویا هستند می توانند با سپردن دیتا خود به این شرکت ها آن را بطور صحیح در فضای وب منتشر نمایند. شرکت طراحی سایت در تهران و شهرستان های دیگر کمک کننده تمام کسب و کار بحساب می‌آید.

طراحی انواع سایت

امروز برای طراحی هرنوع سایتی متخصصین آموزش دیده ای وجو دارند تا روند طراحی و توسعه وب به کمترین زمان و بصورت کاملا تخصصی انجام شود.

برای مثال بچند نمونه از انواع طراحی سایت اشاره مینماییم:

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی برای افرادی مناسب است که نیازی به داشتن عملکرد خاصی از سایت ندارند و فقط سایتی می‌خواهند که محصولات خود را بنمایش بگذارند.

در طراحی سایت شرکتی نیازی به پرداخت هزینه زیادی نیست و در زمان کمتری میتوان از آن رونمایی کرد.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی این امکان را به شرکت ها و افراد می دهد که با متصل کردن وبسایت خود به درگاه های پرداخت محصولات خود را بفروش بگذارند و مشتری نیازی به حضور در مجموعه آنها نخواهد داشت.

امروزه طراحی سایت فروشگاهی بعلت کم کردن هزینه های جانبی هم برای خریداران و هم برای فروشندگان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از قابلیت های این نوع طراحی سایت این است که حتی بعد از طراحی سایتی ساده نیز می‌توان آن را به سایت فروشگاهی تبدیل نمود.

شرکت طراحی سایت
شرکت طراحی سایت

خدمات پشتیبانی شرکت طراحی سایت سنادیتا صادقیه

رفع مشکلات احتمالی وب سایت از طریق تلفن، سیستم مدیریت مشتری (CRM) و تلگرام درکمترین زمان.

سیستم پشتیبانی گیری کدینگ و اطلاعات به صورت هفتگی هر جمعه ساعت ۲ بعدازظهر.

رفع مشکلات احتمالی سیستم ایمیل و به روز رسانی سیستم امنیتی سرور

مشاوره درامور ورود اطلاعات و محتوای سایت و SEO

امکان مشاهده میزان فضای استفاده شده به صورت نمودار در CRM

نگهداری وب سایت بر روی سرور اختصاصی و پرقدرت سنادیتا با هارد , IIS10, RAM DDR4 – SSD برای امنیت و بهبود سرعت نمایش وب

مشاوره در زمینه راه اندازی شبکه های اجتماعی معتبر

تغییر IP سرور هر دوماه یکبار برای جلوگیری از بلاک شدن احتمالی ایمیل ها

به رسمیت شناختن دامنه مشتری توسط شرکت سنادیتا و ثبت اطلاعات کارفرما در Whois

۱۰ – افزودن رایگان سایت مشتری به باشگاه وب سایتهای تبلیغاتی سنادیتا به صورت هفت ستاره به مدت یک ماه (ورود اطلاعات توسط کارفرما)

درصورت درخواست کتبی مشتری

ورود اطلاعات به تعداد ۱۰ صفحه درهر سه ماه

آنالیز سایت هر دوماه یکبار در وب سایت های معتبر مانند وب مسترگوگل

مانیتورینگ وب سایت و سیستم ایمیل مشتری از راه دور جهت رفع مشکلات احتمالی درسیستم مشتری

مشاوره هر دوماه یکبار جهت بهبود کیفیت سیستم Seo وب سایت

شرکت های طراحی سایت
شرکت های طراحی سایت

وب سایت چیست؟

در  طراحی سایت و طراحی پرتال یک وب سایت شامل تعداد زیادی فایل است،که در تعداد مشخصی پرونده، مرتب شده اند،مانند مرتب کردن فایلها در کامپیوتر شخصی. در  طراحی سایت و طراحی پرتال وقتی که یک آدرس وب را در مرورگر تایپ می کنید ، برنامه مرورگر به سراغ هاست می رود ، و به دنبال یکی از این فایل های اصلی می گردد. اگر فایل یا صفحه ی مورد نظر را در آن وب سایت پیدا کند، این فایل( یا صفحه) را در مرورگر شما نمایش خواهد داد.
فایل ترکیبی است،  از متن ها و تصویرهایی که طراح سایت چیدمان آنها را مشخص می کند.متن مورد نظر در خود سایت موجود است
ممکن است بعضی از نوشته ها وتصاویر یک صفحه به صفحه های دیگری لینک داده شود.(یعنی می توان با کلیک روی آن صفحه به صفحه ی دیگری رفت)
این مجموعه از صفحات وب،تصاویروفایل های موجود  در فضای مجازی شما در شرکت طراحی سایت وجود دارد،مجموعا” یک وب سایت را می سازد.
در ادامه به طور مختصر توضیحاتی در  طراحی سایت و طراحی پرتال در مورد مسائل مربوط به سایت ارائه خواهیم داد:

مراحل راه اندازی وب سایت در طراحی سایت و طراحی پرتال :

  1. انتخاب نام مناسب برای سایت
  2. ثبت Domain name (نام سایت) در اینترنت که معمولا با پسوند com.  یا  ir.   می باشد بقیه پسوند ها زیاد عمومی نمی باشند .
  3. طراحی گرافیک سایت که می تواند آماده و یا اختصاصی باشد .
  4. خرید هاست (فضای مجازی) و پیاده سازی نرم افزار عملیاتی وب سایت
  5. قراردادن سایت طراحی شده بر روی هاست و بالا امدن سایت با ادرس یا دامنه خریداری شده

نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی سایت و طراحی پرتال

زیر ساختهای نرم افزاری پروژه های طراحی سایت بر اساس MVC5  (مدل – کنترل – ویو ) است. استفاده از فناوری دات نت با انعطاف پذیری، قابلیت اطمینان بالا، نوآوری و امنیت مثال زدنی خود قابلیت های بسیاری را برای ما فراهم می کند، که از جمله ی آن قابلیت مدیریت کدها، پشتیبانی از شی گرایی،سازگاری با روش انتخابی پروژه و وابسته نبودن به یک زبان خاص است.

ضمن آنکه بسترها و زیرساختهای نرم افزار دات نت MVC5  به عنوان بستر اصلی اجرای پروژه، امکان استفاده از فناوری های جانبی دیگری که سازگار با ویندوز هستند را فراهم خواهد کرد. چندلایه بودن نرم افزارهای تولیدی موجب راحت تر شدن شرایط ارتقای وب سایت طراحی شده در آینده خواهد بود.ضمن آنکه هزینه های دوباره کاری (reworking) را به هنگام توسعه پروژه حذف خواهد نمود.
بانک اطلاعاتی   2016 MS SQL SERVER، به دلیل نوع مجوز حقوقی وامکانات وسیع وکارایی قابل توجه،انتخاب مناسبی به شمار می آید.

شرکت طراحی سایت سنا دیتا

۵ / ۵٫ ۲