وکیل پایه یک دادگستری

سالهاست کار های حقوقی ما در شاخه های مختلف به همراه افزایش مسائل و معذلات اجتماعی در حال افزایش است. مشکلات کوچک و بزرگی که اگر توسط یک وکیل خبره ویا موسسه حقوقی معتبر و قوی در زمینه‌ی حقوقی رسیدگی و پیگیری نشود احتمال شکست و از دست دادن دارایی های ما بسیار بالاست.

بهترین موسسه حقوقی در تهران

براای یافتن بهترین موسسه حقوقی می‌توان فاکتور های زیر را در آن یافت:

  • ارائه مشاوره حضوری رایگان، موکلین می توانند برای رفع مشکلات قضایی خود به طور حضوری و کاملا رایگان از مشاوران زبده مجموعه مشورت بگیرند.
  • ارائه خدمات قضایی به صورت طبقه‌بندی شده تخصصی، در این سیستم موکل حق انتخاب به میان وکلای مختلف از نظر تجربه حق الوکاله، رشته‌ی فعالیت و … را دارد.
  • انجام کلیه امور داوری و قرادادنویسی و مشاوره‌ی مستمر و همه جانبه برای افراد و شرکت ها و موسسات دولتی و غیر دولتی.
  • آماده برای برگزاری سمینارها و جلسات توجیهی و مشاوره‌ی رایگان برای آموزش پرسنل و مشتریان موسسات، ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی

از دیگر مولفه‌های بهترین موسسه های حقوقی در تهران ویا هر شهر دیگری زیاد بودن حوزه های رسیدگی حقوقی آن مجموعه است که باعث فعال و پویا تر بودن موسسه حقوقی می‌شود.

برای مثال دپارتمانی شامل مسائل حقوقی مربوط به شکایات زمین و ملک، گواهی ارث و انحصار وراثت همچنین حوزه مالی و تجاری که بیشترین موارد شکایت را به خود اختصاص داده اند.

معتبرترین موسسه حقوقی معتبر

آیا ما به هر شخص، موسسه ای ویا حتی وکیلی می‌توانیم اعماد کنیم و پرونده خود را به آنها بسپاریم؟

چند مولفه برای اعبار سنجی موسسه حقوقی معتبر که می‌توان بررسی کرد:

  • داشتن مکان / فضایی مناسب جهت ارائه خدمات حقوقی مختلف نظیر مشاوره حقوقی و پذیرش وکالت
  • در اختیار داشتن بهترین وکیل تخصصی در زمینه های حقوقی نظیر خانواده، مالی، ملکی و کیفری و …
  • ایجاد امکانات مناسب برای ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم
  • ایجاد راههای ارتباطی مناسب نظیر تعداد خطوط تلفن، شبکه های اجتماعی و فضای فیزیکی برای ارائه مشاوره حقوقی حضوری
  • پرسنل خبره و نیز صبور در انجام خدمات حقوقی
  • پیگیری مستمر و دقیق پرونده ها و نیز امور حقوقی موکلین

این به دنبال معتبر ترین موسسه حقوقی هستید حتما نکات بالا را در آن جستوجو نمایید. این موارد به شما در یافتن یک موسسه حقوقی معتبر و امین کمک می‌کند.

موسسات حقوقی زیادی در ایران و مخصوصا در تهران در حال فعالیت هستند، اما نمیتوان به هر موسسه‌ای اعماد کرد. بیشتر موسسه‌ها برای افزایش اعتماد و اطمینان از مهارت وکلای خود اقدام به جلسات مشاوره نسبت به حوزه وکالت مورد نظر مینمایند.

مشاوره حقوقی رایگان آنلاین

یکی از خدمات ارزنده ای که موسسات حقوقی معتبر در حال ارائه هستند مشاوره حقوقی رایگان بصورت آنلاین ویا تلفنی است. این کار باعث افزایش اعتماد و افزایش دانش موکلین و مشتریان در جهت باز شدن گره های حقوقی می‌شو

موسسه‌ی حقوقی آفتاب زرین عدالت با مدیریت محمد اسماعیل بیگی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه ۲۴۸۱۹ شاغل در شهر تهران آماده پذیرش کلیه پرونده های قضایی در تمامی موضوعات حقوقی می باشد . این موسسه با بهره گیری از تجربیات وکلای مختلف در زمینه های تخصصی امکان خدمات رسانی در تمامی موضوعات را در سراسر ایران برای هموطنان محترم فراهم آورده است .

ورود به سایت موسسه حقوقی

شماره های تماس : ۰۲۱۶۶۷۲۳۰۲۲ – ۰۲۱۶۶۷۲۸۲۱۴  – 02166727491  – 66729628

۵ / ۵٫ ۳