بلیط چارتری ارزان

حتما برای سفر در هنگام خرید بلیط چارتر هواپیما اصطلاح بلیط چارتری و سیستمی را شنیده اید. در کل دو نوع بلیط هواپیما وجود دارد: بلیط چارتر و بلیط سیستمی. بلیط سیستمی نرخ ثابتی دارد که از سوی مراجع مربوطه تعیین می‌شود و اینکه قیمت بلیط چارتر نوسانات زیادی دارد.

در حال حاضر، تعدادی چارترکننده وجود دارد که تمام یا تعدادی از بلیط‌های هواپیما را یک‌جا و اصطلاحا به صورت دربست خریداری می‌کنند تا این بلیط‌ها را به مرور زمان به فروش برسانند.

کسانی که این کار را انجام میدهند ویا به اصطلاح چارتر کننده ها برای اینکه تمام بلیط‌هایشان را به فروش برسانند و صندلی‌هایشان خالی نماند قیمت‌ها را کاهش می‌دهند

هر چه به زمان پرواز نزدیک می‌شویم، اگر بلیط‌ها هنوز قابل خرید باشند، چارترکننده باز هم قیمت‌ها را کاهش می‌دهد. به همین دلیل است که قیمت پرواز چارتری در برخی از مواقع نسبت به بلیط سیستمی ارزان‌تر می‌شود. ارزان بودن بلیط چارتر هواپیما همیشگی نیست و در مواقع خاص اتفاق می‌افتد.

چه زمان هایی بلیط چارتر بخریم؟

  • قیمت خرید بلیط چارتر هواپیما برای تمام سنین یکسان است، در حالی که خرید بلیط سیستمی برای نوزادان و کودکان با درصدی کاهش در قیمت فروخته می‌شود. اگر به همراه کودک دلبندتان سفر می‌کنید شاید به صرفه‌تر باشد که به جای خرید بلیط چارتر، بلیط سیستمی بخرید.
  • بلیط چارتر هواپیما را تنها در شرایطی بخرید که از سفرتان کاملا مطمئنید، زیرا تعداد کمی از بلیط‌های چارتر کنسلی دارند. علاوه بر این درصد جریمه کنسلی بلیط‌های چارتری بالاست. این امکان برای بلیط سیستمی وجود دارد و شما به جای پرداخت کل مبلغ بلیط هواپیما، بخشی از مبلغ بلیط را پس از کسر جریمه کنسلی دریافت خواهید کرد.
  • همان طور که گفته شد بلیط چارتر به این دلیل در بسیاری از مواقع ارزان‌تر است که چارترکننده‌ها می‌خواهند تمام بلیط‌هایش را بفروشد، بنابراین قیمتش را کاهش می‌دهد. اما در ایام پرسفر سال که بلیط‌های چارترکننده به سرعت به فروش می‌روند، قیمت بلیط هواپیما چارتر معادل با قیمت بلیط سیستمی است و چه بسا در بسیاری از موارد در ایام پرسفر مانند تعطیلات، قیمت بلیط چارتر هواپیما گران‌تر از بلیط سیستمی خواهد شد.

پبشنهاد بازدید باز رقابتی ترین سایت فروش بلیط پرواز های چارتری و لحظه آخری با ما ارزان سفر کنید هما ۷۲۴ همراه شما

بلیط چارتری هواپیما چارتر 724
بلیط چارتری هواپیما ارزان هواپیما چارتر ۷۲۴

هما ۷۲۴ ارزانترین بلیط لحظه آخری و چارتری
فقط مقایسه کنید!

homa724.com خرید بلیط چارتر هواپیما

۵ / ۵٫ ۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *