نرم افزار سیستم حسابداری رایگان

امروز نرم افزار‌ها و سیستم‌های مختلفی برای راحت‌تر و دقیقی‌تر شدن امور به کارشناسان کمک می‌کند. نرم افزار های حسابداری یکی از پر کاربرد ترین این سیستم ها محصوب می‌شوند.

با کمک نرم افزار حسابداری می‌توان بدون نگرانی از نسخه پشتیبانی از اطلاعات حساب ویا اشتباه در محاسبات کار حسابداری را به نحو احسنت انجام داد.

البته نرم افزار‌های حسابداری در دو نوع پولی و رایگان عرضه می‌شوند که بسته به ارائه دهنده می‌توان از آنها استفاده کرد.

نرم افزار رایگان حسابداری

کسب و کار‌های کوچک که پیچیدگی حسابرسی تجاری ندارند می‌توانند از نسخه های رایگان نرم افزار‌های حسابداری استفاده کنند و بعد از اطمینان از عملکرد این نرم افزار و سیستم برنامه ریزی شده که قطعا به رشد و راحت‌تر شدن حسابرسی آن‌ها کمک کرده است نسخه های تجاری این نرم افزار ها را خریداری کنند.

نرم افزار رایگان حسابداری بعذا بصورت غیر قانونی در حال ارائه هستند که با هک بخش قفل گذاری سیستم این برنامه ها اقدام به باز نمودن تمام قابلیت های برنامه های حسابداری و عرضه به عنوان رایگان می‌نمایند.

از آنجایی که این نوع نرم افزار‌ها امکان بلوکه شدن توسط سازنده و از بین رفتن اطلاعات مهم شرکت را دارند، استفاده از آنها را توصیه نمی‌کنیم، مگر آنکه خود ارائه دهنده ویا شرکت سازنده آن را به طور رایگان عرضه کرده باشد.

چرا نرم افزار قفل شکسته

سیستم حسابداری رایگان
سیستم حسابداری رایگان

اگر شما یکی از کسب و کارهای خرد می باشید که امکان خریداری نرم افزار نداشته و یا بعلت تنوع نرم افزارها نتوانسته اید به معیارهای انتخاب خود برسید ، برای شما پیشنهاد مناسبی داریم.

افرا سیستم میهن نسخه ای از نرم افزار حسابداری ۴ سطحی خود را بدون هیچ محدودیتی در ثبت و یا زمان استفاده، در اختیار شما قرار می دهد تا هم بتوانید امور جاری خود را ثبت نمائید و هم در صورت رضایت از کارکرد نرم افزار ، اقدام به خرید نسخه اصلی نمائید.

افرا سیستم در جهت رفاه حال فعالان کسب و کارهای خرد و در راستای اهداف برندینگ اقدام به ارائه نسخه ای از نرم افزار خود تحت قالب نسخه برنزی و بصورت کاملا رایگان نموده است.

این نرم افزار شامل سیستم حسابدرای ۴ سطحی – انبار تعدادی و سیستم فروش می باشد و دارای پشتیبانی بصورت واتساپی می‌باشد. هیچ گونه محدودیت زمانی یا تعدادی نداشته و دارای پشتیبانی بصورت واتساپی می باشد

دانلود سیستم حسابداری رایگان

۵ / ۵٫ ۶