بهبود رتبه الکسا

بهبود رتبه الکسا به یکی از دغدغه های سایت های تازه تاسیس ویا وبسایت هایی که بعد از مدت ها نتوانسته اند رتبه الکسای خود را بهبود ببخشند تبدیل شده است.

اما باید گفت برای کاهش رتبه الکسا روش های ساده تر و بدون نگرانی نیز وجود دارد.
در زیر به چند روش معتبر اشاره میکنیم:

  • استفاده از ریپرتاژ آگهی در وبسایت هایی مانند بازدید باز
  • استفاده از ربات افزایش بازدید مطمئن و بدون بد افزار
  • فعال بودن در تالار های گفتمان و هدایت کاربران به سمت آدرس سایت
  • فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی
  • ارسال ایمیل های جذاب و خبرنامه های مفید برای کاربران سایت تا برای خواندن به سایت مراجعه نمایند
  • روش های تبلیغات مانند تبلیغات بنری و کلیکی
  • قرار دادن نظر و ککامنت در سایت های پر بازدید که قابلیت درج سایت را دارند
بهبود رتبه الکسا
بهبود رتبه الکسا

باید گفت روش های زیادی برای بهبود رتبه سایت در الکسا هست که گاها هزینه بر نیز هستند، اما برای افزایش اعتبار سایت باید کمی وقت بگذاریم و به انتشار مطالب مفید در رابطه با موضوع سایت بپردازیم تا کاربران سایت مارا پیدا کنند.

سایت الکسا به صورت هوشمند ورود و خروج کاربران شما را شمرده و حتی کلمات محبوب سایت شما در جستوجوگر هارو نیز تشخیص میدهد.

یکی از تفاوت های الکسا با گوگل آنالیتیک نداشتن آنالیزور دقیق و پولی بودن خدمات اکسا است، البته با خرید اشتراک می توانید از خدمات دقیق تر الکسا استفاده نمایید اما پیشنهاد ما برای آنالیز ماهرانه تر فقط گوگل آنالیتیک است.

بهبود الکسا ایران

برای کاهش و بهبود رتبه در الکسا ایران افزایش بازدید کافیست ؟! این به این معنی است که در ایران بیشتر از خاصیت رتبه بندی الکسا استفاده می‌شود و قابلیت هایی مانند آنالیزور آن کمتر استفاده می‌شود، الکسا یکی از معتبر ترین رتبه بندی های دنیا را به خود اختصاص داده است که گاها بعضی از کاربران از رتبه الکسای اعتبار سایت هارا میسنجند.

برای کاهش رتبه الکسا ایران نیازی به داشتن دانش خاصی نیست، چون هوش مصنوعی الکسا و بات آن به سادگی گول میخورد و اگر هنوز جایگاه ایران سایت شما توسط الکسا اضافه نشده بهترین راه استفاده از ربات افزایش بازدید بازدید باز است که هم به اصلاح جایگاه الکسای جهانی وبسایت شما کمک میکند و هم به اضافه شدن رتبه ایران و بعد از آن بهبود آن.

نرم افزار بهبود رتبه الکسا

با دانلود نرم افزار بهبود رتبه الکسا یا همان نرم افزار افزایش بازدید سایت می توانید رتبه الکسای سایت خود را بصورت توربو و سریع بهبود ببخشید این بهبود رتبه الکسا دائمی نیست و باید بعد از آن با متخصصین سئو مشورت نمایید تا روند کاهشی ادامه دار باشد، حتی بعد از قطع استفاده از نرم افزار.

آیا برای بهبود رتبه الکسا باید هزینه پرداخت کنیم؟

بله برای بهبود رتبه الکسا باید هزینه کرد. اما همانطور که در این مقاله بیان شد روش های متفاوتی با هزینه های مختلف برای این کار وجود دارد.

  • سرویس های اشتراک بازدید با تعرفه های بالا
  • سرویس های ارسال بازدید فیک با ریسک زیاد
  • و نرم افزار افزایش بازدید ما با تاثیر فوق العاده و قطعی

ارگانیک کردن رتبه و رنک الکسا و روند کاهشی مستمر

روند کاهشی رنک الکسا بعد از مدتی شروع به ارگانیک شدن و خودکار شدن میکند، اما به یک شرط!

برای ارگانیک شدن روند بهبود رتبه الکسای سایت باید سئو سایت خود را ارتقا دهید، و از مواردی که در بالا گفته شد استفاده نمایید تا دیگر نیازی به ربات بازدید نداشته باشید.

در نهایت برای بهبود رتبه الکسا سایت چه کنیم ؟

باید گفت دقت زیادی بعضی از نویسندگان و وبلاگ نویسان در بعضی موارد حتی باعث نا امید شدن و از دست کشیدن ادامه کارشان نیز شده است.

ما در این مقاله سعی کردیم الکسا و راه صحیح کاهش دادن رتبه در آن را با زبان ساده بیان کنیم تا این قول ارزشگذاری وبسایت ها را به راه میانبری برای رسیدن به جایگاه بهتر برای سات ها تبدیل نماییم.

کاهش رتبه الکسا , رتبه الکسا سایت من خرید کاهش الکسا کاهش رتبه الکسا واقعی و بصورت واقعی رایگان افزایش رتبه الکسا جهانی آموزش

متخصصین سئو بازدید باز آماده دادن مشاوره و انجام سئو سایت برای روش های صحیح و معتبر بهبود رنک الکسا و بهبود جایگاه سایت شما در جستوجوگر گوگل هستند.

۴٫۵ / ۵٫ ۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *