انواع تبلیغات کلیکی

امروزه یکی از خدمات پر بازده تبلیغات کلیکی محسوب می‌شود، تبلیغاتی که در سایت‌های مرتبط پر بازدید قرار گرفته و باعث در معرض قرار گرفتن آگهی بنری ویا متنی ما خواهد شد.

این آگهی‌ها و تبلیغات بصورت زمانی هستند و باید توسط متخصصان ماکتینگ انجام شوند، چراکه در صورت عدم علم این نوع تبلیغات و اقدام به خرید تبلیغات امکان عدم دریافت بازدهی مناسب وجود دارد.

به همین دلیل سایت‌های ایجاد شده است که از متخصصان سوشیال مارکتینگ در حوزه‌های مختلف مارا از هزینه‌های نیروی تخصصی رها کرده و تنها با خرید و اعلام حوزه کاری برای ما سایت های مرتبط را فیلتر می‌نمایند و بازدهی این تبلیغات را به حد اکثر می‌رسانند.

تبلبغات کلیکی چیست
تبلبغات کلیکی چیست

تعرفه تبلیغات کلیکی

هزینه و تعرفه تبلیغات کلیکی همانطور که گفته شد دارای بازه زمانی هستند و باید این کار را به متخصصین مارکتینگ سپرد تا از هزینه ای که میدهیم بیشترین بازدهی را دریافت نماییم.

تعرفه سایت‌های مختلف برای درج آگهی در قسمت‌های مختلف تبلیغات کلیکی بنر متفاوت است، با مراجعه به سایت ها و سرویس‌های تبلیغات کلیکی می‌توانیم تمام تعرفه‌ها رنک‌ها و رتبه سایت‌ها را نیز مشاهده و مقایسه نماییم.

تعرفه تبلیغات کلیکی
تعرفه تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی در ویدئو

خیلی‌ها سوالی در ذهنشان پیش می‌آید که تبلیغات کلیکی چیست؟ و چگونه می‌توان در ویدئو سایت های پر بازدید تبلیغ کلیکی گذاشت؟

در سامانه های تبلیغات کلیکی قابلیتی نیز برای خرید این نوع آگهی در ویدئو سایت های مثل آپارات و یوتیوب قرار دارد که بسیار متنوع هیتند.

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

بعضی از سرویس های تبلیغات کلیکی با ایجاد بستری تعاملی برای کاربران خود ایجاد درآمد نیز مینمایند، کاربران بعد از نمایش سایت‌های درخواست دهنده می‌توانند از اعتبار به دست آمده دوباره برای سایت خود تبلبغات خریداری نمایند.

با این بستر تعاملی تعرفه‌های تبلیغات کلیکی ارزان تر شده و کاربران می‌توانند حتی درآمد خود را نقد نمایند.

ورود به سایت تبلیغات کلیکی

۵ / ۵٫ ۸