خدمات برگزاری همایش

برگزاری همایش یکی از دغدغه‌های مدیران شرکت‌ها و موسسات بزرگ می‌باشد، به طوری که سالانه هزینه‌های هنگفتی در این موضوع صرف می‌شود اما در نهایت آن خروجی که باید داشته باشد حاصل نمی‌شود.

برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه‌ها باعث افزایش چشمگیر فروش، ایجاد همکاری‌ها و بسیاری پیشرفت‌های بیزینس‌های کوچک و بزرگ خواهد شد، در بخش کشوری نیز همایش‌ها باعث قدرت گرفتن همکاری‌های تجاری سیاسی داخلی و خارجی خواهد شد.

انواع همایش ها و کنفراس

از نظر نامگذاری از واژه‌های متعددی مانند کنفرانس، همایش، گردهمایی، سمیناز، کنگره، سمپوزیوم استفاده می‌شود، که از نظر فنی و اجرایی در حال حاضر در کشور ایران هیچ تفاوتی در این عناوین وجود ندارد و تعریف دقیق و مشخصی برای این واژه ها انجام نپذیرفته است.

لذا از نظر برگزاری، به صورت مشخص و صریح می توان گفت که هیچ تفاوتی بین انتخاب واژه ها و عبارات فوق وجود ندارد و استفاده از عنوان کنگره، نشان دهنده بزرگتر بودن یا کوچکتر بودن و یا سطح اعتبار نیست.

هم اندیشی یا سمینار : اجتماعات و گردهمایی که هدف آن بیان تازه های علمی، مبادله تجربیات و تجدید اطلاعات در جهت چاره جویی و حل مشکلات حرفه‌ای شرکت کنندگان است. سمینارها به صورت ارائه سخنرانی، میزگرد، پانل و جلسات پرسش و پاسخ ارائه می‌گردد و طول مدت آن بیش از یک روز و معمولا دو تا سه روز خواهد بود.

فراهم ایی یا کنفرانس: نشستها و اجتماعاتی که به منظور شور و بحث در یک زمینه خاص تشکیل می‌گردد که در آن افراد نقطه نظرات خود را درباره مسائل و مشکلات مهم از طریق سخنرانی، جلسات پرسش و پاسخ، میزگرد و گزارش موارد جالب ( Case Report) مطرح می‌نمایند. این نشستها می تواند در طی یک روز یا به صورت جلسات دوره‌ای تشکیل گردد. چنانچه این جلسات بصورت ادواری تشکیل شود به آن کنفرانسهای دوره‌ای اطلاق می‌شود.

هم نشست یا سمپوزیوم : به منظور آموزش مسائل علمی تخصصی و فوق تخصصی درباره موضوعی خاص به صورت سخنرانی، کار گروهی، بحث و ارائه مقاله برگزار می‌گردد. در سمپوزیم هر یک از سخنرانان درباره جنبه خاصی از موضوع به بحث می‌پردازند.

مخاطبین سمپوزیوم افراد متخصص و صاحب‌نظر می‌باشند و طول مدت سمپوزیوم معمولا یک روز است.

نگاه برگزارکننده همایش

دپارتمان برگزاری همایش نگاه
دپارتمان برگزاری همایش نگاه

دپارتمان ایونت ها و رویدادهای کنسرسیوم نگاه، برگزار کننده همایش ها، فستیودال ها، ایونت ها، رویدادها، جشنواره ها و غیره می باشد که با کادری حرفه ای و با تجربه در این زمینه فعالیت می کند.

نگاه برگزار کننده مراسم مختلف مانند: برندینگف، افتتاحیه، اختتامیه، مراسم تجلیل، جشنواه های ورزشی، نیز می باشد.اگر شما می خواهید مراسمی حرفه ای و سطح بالا داشته باشید نگاه به شما کمک خواهد کرد.

ورود به سایت برگزار کننده کنفرانس نگاه

۵ / ۵٫ ۵