تولید کننده گالوانیزه

شرکت تهران گالوانیزه برنا در مرداد ماه سال ۱۳۸۴ توسط آقای هوشمند  لواسانی تاسیس شد. ایشان از سال ۱۳۶۴ در بازار آهن تهران حضور فعال داشت و در خرید و توزیع ورق گالوانیزه تمرکز نمود متعاقبا دفتر بازرگانی لواسانی را تاسیس کرد که عمدتا در تامین کالای گالوانیزه از طریق واردات فعالیت می کرد.

در طول سالیان متمادی گذشته اخلاق حرفه ای کسب و کار در امتداد صیانت از عرف بازار را بر مدار صداقت، درستی، سلامت و مردمداری سرلوحه قرار داده است.

ایشان همواره فردی خوشنام و باحسن شهرت بوده است طوری که نزد بازاریان و تجار فردی معتبر و مطمئن بوده است. ایشان توانسته است به تدریج در طول سنوات ۱۳۶۴ تا ۱۳۸۴ مارکت فروش گسترده و سراسری در بازار فولاد کشور ایجاد نماید.

کارخانه تولید کننده ورق گالوانیزه

کارخانه تولید کننده ورق گالوانیزه
کارخانه تولید کننده ورق گالوانیزه

آقای هوشمند لواسانی با احساس مسئولیت ملی و حمایت از تولید ایرانی و علیرغم سود بیشتر کالای وارداتی و خارجی همچنین مقاومت تجار و صاحبان کالای وارداتی، تلاش کرد تا مارکت فروش خود را با فرهنگ سازی صحیح مصرف به سمت خرید و مصرف ورق گالوانیزه کاشان تنها برند داخلی موجود سوق دهد.

در ادامه، پس از راه اندازی دیگر کارخانجات تولید کننده ورق گالوانیزه همین روشِ حمایت از تولید ملی را در پیش گرفت. لذا این شرکت از بدو تاسیس به اتکا تجربیات و سابقه ی فعالیت شخصی رییس هیئت مدیره،  اعتبار بالایی در صنعت فولاد کشورداشته است.

آقای لواسانی کلیه فعالیت های بازرگانی گذشته خود را در این شرکت متمرکز کرد و با شعار ” ما نماینده مشتریان هستیم” توانست شرکت تهران گالوانیزه برنا را به موفقیت روزافزون برساند.

تولید کننده گالوانیزه

تولید کننده گالوانیزه
تولید کننده گالوانیزه

این شرکت با سابقه حضور در بازار خرده فروشی ورق گالوانیزه، قابلیت تحویل موارد نیاز متقاضی را حتی در کمترین اوزان و به صورت چند برگ با ابعاد استاندارد و دلخواه دارد.

متقاضیان می توانند با مراجعه به این سایت و ثبت سفارش، سفارشات خود را در سریع ترین زمان و پایین ترین قیمت ممکن دریافت کنند. تولید کننده گالوانیزه رنگی در کشور می‌باشد که در راستای پشتیبانی از تولیدکنندگان کشور با پدید آوردن زمینه مناسب رقابتی و تامین مواد خام برای آنها، همه توان خود را در راه پیشرفت تولیدکنندگان کشور به کار گرفته است.

ورود به سایت تولید کننده گالوانیزه

۴٫۶ / ۵٫ ۵