بازی آنلاین تراوین Travian  یک بازی تحت وب می‌باشد که بازیکنان با افراد حاضر در بازی به صورت برخط و آنلاین بازی می‌کنند و کار خود را به عنوان رئیس یک دهکده کوچک شروع می‌کند.

در این بازی هر بازیکن قادر به انتخاب از میان سه نژاد رومی‌ها، گل‌ها و توتن‌ها می‌باشد و هر کدام نسبت به دیگری دارای مزایا یا معایبی است. در این بازی می‌توان به دهکده‌های دیگر حمله کرد و با آنها جنگید و غنائم بدست آورد یا دهکده‌های جدید احداث یا تصرف نمود.

نژادها در بازی آنلاین تراوین

تراوین
تراوین

در تراوین سه نژاد توتن‌ها، رومی‌ها و گول‌ها وجود دارد که توانایی‌ها و تخصص‌ها و امکانات هر یک با دیگری متفاوت است به طور مثال رومی‌ها می‌توانند به صورت هم زمان در مرکز دهکده و مزارع ساخت و ساز کنند و توتن‌ها می‌توانند غارت بهتری انجام دهند و گول‌ها در دفاع بهترند.

هنگام انتخاب یک نژاد دیگر نمی توان آن را تغییر داد و پس از بازی در صورت تصرف دهکده به همان صورت نژاد انتخاب شده‌است. بازیکنان که از بازی کناره گیری کرده‌اند و فعال نیستند، توسط ناتارها، دهکده‌های آن‌ها به تصرف در می‌آید.

در صورتی که بازیکنی بتواند دهکده‌های تصرفی توسط ناتارها را از آن‌ها تصرف کند آثار بسیار مطلوب برای بازیکن خواهد داشت. ناتار نژادی است که نمی‌تواند به دهکده دیگران بر خلاف چهار نژاد دیگر حمله کند ولی می‌تواند از چهار نژاد دیگر حمله دریافت کند. همچنین ناتارها می‌توانند از نیروهای آبادی برای نیروهای دفاعی خود استفاده نمایند.

سایت بازی آنلاین تراوین

Travian یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین جهان است، به عنوان یک بازیکن در Travian امپراطوری خود را ساخته و لشکر عظیمی تربیت کنید و به جنگ با دشمنان رفته و با شکست دادن ناتار ها جایزه بزرگ تراوین را تصاحب کنید.

Travian بر روی سرور های اختصاصی قدرتمند واقع در کشور ایران قرار دارد تا سرعت فوق العاده ای را ارائه دهد.

ورود به سایت بازی آنلاین تراوین

۰ / ۵٫ ۰