خرید فایل گرافیکی

برای مقدمه می‌توان گفت که همه ما چه مبتدی و چه پیشرفته نیازمند فایل های آماده در هر حوزه ای مخصوصا گرافیک در جهت کاهش زمان و افزایش کیفیت کار خواهیم شد. خرید فایل‌های لایه باز و پروژه‌های آماده افتر افکت به ما کمک می‌کند که بدون نیاز به زمان زیاد و نیروی بیشتر به نتیجه مطلوب برسیم.

کیفیت فایل های آماده گرافیکی در فروشگاه های برتر دنیا در این حوزه که فارسی سازی و ایرانی پسند شده‌ی آنها در فروشگاه های فارسی فایل های گرافیکی برای فروش قرارداده شده‌ بسیار مطلوب و قابل درک و شخصی سازی است.

فایل‌های آماده گرافیکی طرح های لایه باز فتوشاپ

طرح لایه باز فتوشاپ
طرح لایه باز فتوشاپ

فتوشاپ از برترین و پر مخاطب ترین ویا می‌توان گفت تنها نرم افزار تخصصی کار بر روی تصاویر است، ادوبی نسخه های مختلفی از ابزار‎‌های گرافیکی از جمله الیستریتور را برای کمک به متخصصین گرافیک ارائه داده است، اما در نهایت دو ابزار فتوشاپ و افتر افکت مقصد تمامی خروجی این ابزارهای کمکی هستند.

اکشن‌های فتوشاپ نیز به طراحان کمک می‌کند قسمتی از حجم کار که دستی بخواهند انجام دهند را بدون تکرار ویا استفاده از کار طراحان برتر دنیا بر روی پروژه خود پیاده سازی نمایند.

فایل‌های لایه باز فتوشاپ پروژه ای تکمیل شده است که ۱۰ درصد پایانی آن را با جایگذاری تصاویر ویا متن دلخواه درست می‌کنیم و خروجی مشابه تصاویر تبلیغاتی جذاب خواهیم گرفت. اگر فایل‌ها را از فروشگاه فایل های گرافیکی معنبر خریداری کنیم، قطعا راهنمای نحوه استفاده از فایل ها را نیز خواهیم گرفت.

انواع پروژه های آماده افتر افکت

پروژ آماده افتر افکت
پروژ آماده افتر افکت

نرم افزار افتر افکت نیز همانند فتوشاپ از شرکت معتبر ادوبی توانسته است جای خود را در دنیای حرفه‌ای ها باز کند، نرم افزاری کاملا منعطف که مبتدی تا حرفه‌ای ها بدون مشکل وحتی با استفاده از پروژه های آماده می‌توانند آنچه که در ذهن دارند بر بستر ویدئو پیاده سازی کنند.

پروژه ارزان افتر افکت و فتوشاپ

این فایل‌های آماده کار حرفه ای را برای ما ارزان می‌کند، همان کیفیت و همانت چیزی که می‌خواهیم را با شاید یک دهم ویا حتی یک صدم زمان صرف شده پروژه کامل را تحویل ما می‌دهد.

پروژه آماده افتر افکت در واقع پروژه انجام شده همانند طرح‌های لایه باز فتوشاپ است که کاربر بعد از جایگزینی قسمت های قابل تغییر می‌تواند از پروژه های طراحی شده طراحان برتر دنیا استفاده کند. بطوری که انگار این ویدئو مختص معرفی ویا تیزری تیبلیغاتی برای او ایجاد شده است.

این فایل‌های ارزان در واقع گران ترین طراحان و گرافیست ها به طور غیر مستقیم برای ما ساخته اند.

فروشگاه فایل های گرافیکی پیکس تو پی

بزرگترین مرجع فروش فایل های گرافیکی در ایران. فتوشاپ، لایت روم، پریمیر، افتر افکت، داوینچی، ادیوس و ….

آلبوم های لایه باز PSD / پریست (افکت های رنگی) / پروژه های آماده و ….

فروشگاه طرح آماده گرافیکی
فروشگاه طرح آماده گرافیکی
ورود به فروشگاه فایل های گرافیکی

۵ / ۵٫ ۷