ساخت و راه اندازی انواع گلخانه

ورق های فوم (پلی استایرن) به ضخامت ۲٫۸۵ سانتی متر و عمق ۶۰۳۰ سانتی متر در قسمت بیرونی کف گلخانه قرار داده شد. این پنل ها از انتقال سرما از طریق زمین به داخل گلخانه جلوگیری می‌کنند و در نتیجه مصرف سوخت را در زمستان کاهش می‌دهند.

گلخانه اسپانیایی سازه ای با دهانه های متعدد است که به آن پیچ های متعدد می‌گویند. روی سقف گلخانه گنبدی نوک تیز قرار دارد که شکل هندسی گوتیک آن در طراحی گلخانه اسپانیایی بی‌نظیر است.

کف و کف گلخانه کف کردن دائمی (بتنی یا سیمانی) برای پایه و کف گلخانه توصیه نمی شود زیرا رطوبت را به دام می اندازد و به دلیل مخلوط شدن خاک و برگ منجر به لغزش می شود. در عین حال گلخانه داران با مشکل انتخاب سایر محصولات برای کاشت در دوره های بعدی مواجه هستند. گلخانه هایی با کف بتنی اغلب برای پرورش گل و گیاهان زینتی استفاده می‌شود و گل ها در گلدان ها یا روی پرده های بلند یا تخت پرورش داده می‌شوند.

هزینه ساخت گلخانه خانگی

نحوه ساخت گلخانه سودآور با توجه به افزایش هزینه قبل از راه اندازی گلخانه یکی از نکات کلیدی در فرآیند ساخت گلخانه انتخاب محل ساخت خانه یا به عبارتی مکان یابی صحیح است. برای ساخت گلخانه بسته به نوع محصول و استفاده از سیستم های گرمایشی و سرمایشی مناسب و مالچ مناسب و در نظر گرفتن.

بهترین نوع بخاری گلخانه

قبل از شروع فصل سرما، تهیه بخاری های مناسب و استاندارد مهم است. بخاری تمام استیل با راندمان بالا و مناسب برای محوطه گلخانه. بخاری هایی با ظرفیت های مختلف برای فضاهای حجمی مختلف با راندمان نسبتا متفاوت تولید می شوند.

زانوس طراحی

زانوس ساخت انواع گلخانه
زانوس ساخت انواع گلخانه

فروش بخاری گلخانه ، تجهیزات گلخانه، سازه گلخانه، پد سلولزی شرکت زانوس با برنامه ریزی دقیق در نظر دارد. سبد کالایی کاملی را به سرعت جهت ارائه به مشتری آماده نماید. در حال حاضر در زمینه سازه و تجهیزات گلخانه و مرغداری و همچنین تجهیزات سرمایشی و گرمایشی فعال می‌باشیم.

ورود به سایت سایت زانوس

۵ / ۵٫ ۴