فروشگاه لوازم خانگی

لوازمی هستند به نام انواع لوازم خانگی و داشتن آنها همانطور که از اسمشان پیداست از ضروریات زندگی خواهند بود، فروشگاه‌های بسیاری بصورت اینترنتی و حضوری در حال فروش لوازم خانگی هستند، اما مرغوبیت آنها با هم متفاوت است.

خریداری لوازم آشپزخانه بیشترین حجم خرید لوازم خانگی را به خود اختصاص می‌دهند، لوازمی مانند ماشین لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر، ماکرویو و … که باید حساسیت بیشتری نیز در انتخاب آنها در نظر گرفت.

بهترین قیمت خرید لوازم خانگی

قیمت انواع لوازم خانگی
قیمت انواع لوازم خانگی

با توجه به مقدار تورم بالای کشور نمی‌توان مدیریت دقیقی در بازار یافت و این باعث نوسان قیمتی بسیار زیادی در بازار لوازم خانگی ایران شده است. بهترین قیمت دیگر یک عدد واحد نبوده و هر منطقه و بخش های مختلف با توجه به فروشنده قیمت های مختلفی ارائه می‌دهند.

برای یافتنن بهترین قیمت لوازم خانگی باید فروشگاه‌های اینترنتی را نیز همیشه دنبال کنید زیرا هر از چندگاهی تخفیفات بسیار بالایی برای این لوازم خانگی در نظر می‌گیرند که شاید بتواند برای ما بصرفه باد.

در نتیجه می‌توان گفت بهترین قیمت خرید لوازم خانگی با این بازار آشفته قابل تشخیص نیست و باید منتظر ثبات بازار ماند، اما طبیعتا بهترین قیمت‌ها نیز بسیار زیاد هستند و می‌توان خرید قسطی را با کمترین درصد افزایش بهترین قیمت دانست.

قیمت انواع لوازم خانگی

با توجه به نوسانات قیمتی ما چند نمونه از قیمت‌های لوازم خانگی از برند‌های معتبر را بصورت بازه قیمتی در جدول زیر قرار داده ایم :

حدود قیمت یخچال فریزر ایکس ویژن : از ۱۱ میلیون تومان الی ۳۰ میلیون تومان
حدود قیمتی یخچال فریزر‌های تک و ساید اسنوا: از ۱۲ میلیون تومان الی ۳۵ میلیون تومان
قیمت متوسط محصولات شرکت جی پلاس G+ :از ۳ میلیون تومان الی ۱۰۰ میلیون تومان

قیمت انواع لوازم خانگی با توجه به قیمت دلار هر روز نوسان دارند و ازین رو نمی‌توان تحلیل درست و منطقی را از آنها داشت، اما شرکت های ایرانی با قیمت های مناسب تر می‌توانند مانند یک سپر در برابر افزایش قیمت عمل کنند.

کیفیت لوازم خانگی ایرانی

کیفیت لوازم خانگی ایرانی
کیفیت لوازم خانگی ایرانی

همانطور که می‌دانیم با توجه به تحریم و خروج برند‌های مطرح دنیا از ایران در سال ۱۳۹۹ دیگر شاهد حضور این برند‌ها با قیمت های مصوب نیستیم، شرکت‌های ایرانی تولید کننده لوازم خانگی به دلیل نبودن انحصار در این بخش تولیدی هم در بحث قیمت گذاری و هم در بحث کیفیت به خوبی در حال تولید محصولاتی با کیفیت و ایرانی هستند.

نکاتی که در زمان خرید لوازم خانگی باید به آنها دقت کنیم :

  • در هنگام خرید به فضائی که در منزل برای آن وسیله در نظر گرفته‌اید توجه کنید و وسیله متناسب انتخاب نمایید.
  • رنگ و زیبائی از اهمیت کمی در لوازم برقی دارد و بیشترین اهمیت را به کیفیت و مرغوبیت کالا اختصاص بدهید.
  • در خرید وسایل درب‌دار مانند یخچال و لباسشوئی به سمت باز شدن درب با توجه به مکان دقت نمائید.
  • در خرید وسائل تندمصرف و یا مصرف بالا به سروصدای دستگاه توجه ویژه نمائید، مثل جاروبرقی.

۰۹۱۴۴۸۷۰۳۶۰ تلفن همراه فروشنده محصولات خانگی ۲۴ ساعته

ایمیل استعلام قیمت : asgarrastisaleh@gmail.com

۴٫۲ / ۵٫ ۶