خرید روغن زیتون

روغن زیتون از روغن های مناسب برای سلامت قلب، پوست، مو و رگ‌های بدن است و برای ماساژ و ریلکس از این روغن استفاده می‌شود.

مصرف روغن زیتون باعث کاهش وزن و روشن سازی پوست شده و روغن زیتون اسیدهای چرب امگا-۳ دارد. کلسترول‌های خوب بدن (HDL) را افزایش می دهد و برای هضم غذا و متعادل نگه داشتن هورمون‌ها نیز مناسب است.

جلوگیری از سکته قلبی

اگر از رژیم‌های غذایی حاوی اسیدهای چرب تک اشباع نشده (MUFAs) مانند روغن زیتون استفاده کنید، قلب شما سالم‌تر خواهد بود.

این مواد غذایی با کاهش کلسترول‌های بد (LDL) بدن، از سکته‌ی قلبی و مغزی جلوگیری خواهد کرد.

درمان مشکلات گوارشی با زیتون

روغن زیتون برای دستگاه گوارش و روده مفید است. این روغن به تحریک سیستم هضم کمک می‌کند و غذا را به نرمی در طول روده حرکت می‌دهد.

روغن زیتون بسیار خواص دیگری برای پوست، مو و گوارش دارد.

خرید روغن زیتون برای پوست

خرید روغن زیتون از خشکی پوست جلوگیری کرده و رطوبت کافی را به پوست می رساند همچنین افزایش خون رسانی به این سلول ها، پوست را صاف تر و درخشنده تر می کند.

روغن زیتون همچنین باعث کاهش چین و چروک و آثار ناشی از اشعه خورشید مانند تیره شدن و زبری پوست و می توان از آن به عنوان مرطوب کننده پوست دست و پا، صورت استفاده کنیم.

خرید و خواص روغن زیتون برای مو

از روغن زیتون شامپوها،روغن های حمام، لوسیون ها،صابون ها،روغن های ماساژ و روغن های ناخن و حتی برای درمان بیماری های ناخن از روغن زیتون استفاده می شود.

همچنین می توان از روغن زیتون برای تقویت ریشه مو استفاده نمود و برای این کار این روغن زیتون مفید برای مو را در سر بریزید و مالش دهید.

خواص روغن زیتون برای کاهش وزرن

خوردن روزانه یک قاشق غذاخوری روغن زیتون می تواند به کاهش وزن کمک کند، این اثرات به علت قدرت جاذب اسید چرب موجود در روغن زیتون یعنی اولئیک اسید می‌باشد که باعث کاهش اشتها در افراد می‌شود.

ورود به سایت خرید زیتون
خرید روغن زیتون
خرید روغن زیتون

۵ / ۵٫ ۳