درخواست کارشناس در محل

سامانه های جستجوی مشاغل یکی از سامانه هایی است که امروزه وب سایت ها و وب سرویس‌های مختلفی برای ارائه جستجوی خدمات از شغل های مختلف ارائه میدهند. کار چی داری از طریغ سامانه‌های کار یابی هر شهری مانند تهران می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را مستقیما از متخصصین و کارشناسان دریافت نمایید و از طرف دیگر مهارت خود را تبدیل به درآمد کنید.

درخواست تعمیر کار در محل

خیلی پیش آمده برای تعمیر لوازم خانه نیاز به تعمیرکار داشته باشید اما تعمیرکاران محدوده خود را نمی‌شناسید ویا نمی‌دانید که آیا مهارت کافی را دارند یا نه، سامانه و سایت های درخواست تعمیرکار در محل با داشتن متخصصین و تعمیرکاران وسایل خانگی ویا کارشناس کامپیوتر و خودرو خدمات ویا سرویس مود نیاز خود را در محل دریافت کنید.

با امتیاز دادن به تعمیرکار او را برای افزایش درآمد و انجام کار بیشتر نیز کمک خواهید کرد، زیرا دیگر کاربران با دیدن امتیاز شما بیشتر به تعمیرکار و متخصصی که کار شما را انجام داده است اعتماد می‌کنند.

سامانه جستجوی مشاغل
سامانه جستجوی مشاغل

کار را به کاردان نه… به کارچی کاردان بسپارید!

کولر، پکیج یا یخچال خانه یا محل کارتان خراب است و نیاز به سرویس و تعمیر دارد؟ لازم است بدنه، تأسیسات، لوله‌کشی، رنگ‌آمیزی دیوار، کف‌پوش، فضای سبز یا قسمتی دیگر از ساختمان‌تان ایجاد، اصلاح یا بازسازی شود؟

  • منزل یا شرکت‌تان احتیاج به نظافت و ضدعفونی دارد؟
  • به‌خاطر مشغله‌تان امکان رفتن به محلی یا انجام کاری در شهر خود یا دیگر جاهای ایران و حتی جهان را ندارید؟
  • نیاز به خدمات پزشکی یا پرستاری در مکان مورد نظرتان دارید؟
  • قصد دارید درس یا مهارتی را فرا بگیرید؟
  • شاید هم حیوان خانگی‌تان باید مراقبت، پیرایش مو یا عقیم‌سازی شود…

کار چی دارید؟ مگر فرقی هم دارد!؟ کافی است هر جا هستید، سریع و به‌سادگی یک درخواست در سامانه کارچی‌داری ثبت کنید؛ تا متخصصان زیادی را پیدا کنید که به تمامی نیازهای روزمره‌تان پاسخ دهند: نظافتچی خانه یا شرکت، بنا، لوله‌کش، نقاش ساختمان، تعمیرکار خودرو یا لوازم خانگی، سرویس‌کار پکیج و شوفاژ و کولر، مربی شنا و بدن‌سازی، معلم خصوصی مدرسه و کنکور، پرستار و مراقب سالمندان، کارپرداز شخصی، لیدر (راهنمای) محلی تور، نگه‌دارنده حیوان خانگی و …

مدارک شخصی و حرفه‌ای این «کارچی»ها پیش از واگذاری سفارش به آن‌ها در سامانه دریافت و صحت‌سنجی شده است.

نگران هزینه‌های انجام کار هم نباشید… در کارچی‌داری قبل از شروع سفارش، خود شما بودجه‌ای را که برای آن در نظر گرفته‌اید، تعیین می‌کنید!

همچنین تمامی سفارش‌ها و فرآیند انجام آن به‌صورت لحظه‌ای و آنلاین قابل پیگیری است.

از تخصص‌تان درآمد کسب کنید!

هر شغل یا تخصصی که دارید، در سامانه کارچی‌داری، به‌راحتی خود و توان‌مندی‌تان را به تعداد زیادی از مردم معرفی و پیشنهاد کار دریافت کنید. دو سه سالی است دوره رونق کسب‌وکارهای مبتنی بر فریلنسری (آزادکاری) شروع شده؛ بخصوص این روز‌ها که شیوع ویروس کرونا (COVID-19) بیشتر شهروندان را خانه‌نشین، دورکار یا دست‌کم محتاط کرده است.

دسترسی به سامانه

کار چی داری
کار چی داری

سامانه کارچی‌داری، شامل وب‌سایت، اپلیکیشن موبایل و وب‌اپلیکیشن است. اَپ KarChiDari را می‌توانید از بازارهای مختلف برای انواع گوشی‌های هوشمند دریافت کنید و اپلیکیشن وب قابل دسترسی است.

در کار‌چی‌داری علاوه بر موضوعات و زمینه‌های پیش‌فرض، شما می‌توانید در زمینه‌ها و موضوعات جدید مورد نظر خود نیز اعلام نیاز به خدمات تخصصی را ثبت کنید و منتظر دریافت پیشنهادها بمانید. مطمئن باشید تجربه موفق و خوشایندی خواهید داشت.

در کار‌چی‌داری، با چند کلیک استخدام کنید یا استخدام شوید… به همین راحتی!

ورود به سایت کار چی داری؟

۵ / ۵٫ ۲