مخزن سازی هواسازان نوین

مخزن تحت فشار هوا (مخزن هوای فشرده) یا Pressure vessel سازه ای فلزی به شکل استوانه ای یا کروی می‌باشد که در بخش های صنعتی و خانگی به منظور نگهداری از سیالات مختلف در فشاری به جز فشار اتمسفر هوا استفاده می‌گردد. کاربرد مخزن تحت فشار با توجه به محل نصب آن متفاوت می‌باشد. به طوریکه در سیستم های آبرسانی خانگی به عنوان منبع آب عمل کرده و در پالایشگاه های نفت و گاز برای نگهداری از سیال یا انجام واکنش های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از گروه تولیدی هواسازان نوین چه می دانید؟

مخزن سازی هواسازان نوین فعالیت خود را از سال ۷۵ آغاز کرده و با افزودن امکانات و تجهیزات استاندارد و تجربیات بسیار ارزنده در طراحی  شروع به ساخت انواع مخازن  اعم از مخازن تحت فشار و تله آبگیر در صنعت  کمپرسور , مخازن فیلتر شنی و سختی گیر درصنعت تصفیه آب ,مخازن اکسیژن ساز و نیتروژن ساز در صنعت پزشکی , مخازن ذخیره آمونیاک , ذخیره میعانات گازی و انواع مخازن فولادی….. نموده و در سال ۸۵ توانستیم اولین صادرات مجموعه را به کشور آذربایجان انجام دهیم و پس از آن به کشورهای عراق , افغانستان و پاکستان صادرات انجام داده ایم.

مخزن سازی
مخزن سازی

مشتریان تولید کننده مخزن هوا

تعدادی از مشتریان محترم هواسازان نوین: یلسان . بادسان . اطلس کاسپین . ارزن هوا . هواسازان پارس. هواسازان آیدین. فرافن هوا. فراز کمپرسور. هواسازان سهند. صاف ایران. دراپ. اتمسفر . کمپرسور شکوهیه . فیدار فراز . هواسازان تبریز و …………

ورود به سایت تولید کننده مخزن هوا

۵ / ۵٫ ۷