نرم افزار افزایش بازدید کننده سایت رایگان
نرم افزار افزایش ورودی از گوگل

دانلود نرم افزار افزایش بازدید سایت از گوگل با قابلیت افزایش ورودی از گوگل به صورت تضمینی و ۱۰۰ % تست شده، این امکان را به کاربر می دهد تا بدون هزینه برای خرید بازدید های گران قیمت با کاربران دیگری که از ربات استفاده می کنند بازدید خود را به اشتراک بگذارد.

همچنین به دلیل افت نکردن بازدید با توجه به سیستم سخت افزاری که ربات بازدید خودکار و ارسال بازدید از گوگل بازدیدباز در آن نصب شده است شروع به ساخت آیپی و ارسال بازدید به سایت میکند.

نرم افزار ارسال بازدید از گوگل

قابلیت افزایش ورودی گوگل با استفاده از نرم افزار افزایش بازدید سایت بازدیدباز به صورت کاملا تست شده در گوگل آنالیتیک نیز یکی از ویژگی های خاص و حرفه ای ربات می‌باشد.

با مشاهده فایل آموزشی به همراه فایل نصبی میتوانید به راحتی با نرم افزار ورودی گوگل دریافت کنید.

نرم افزار افزایش بازدید سایت بازدیدباز هیچ محدودیتی در تعداد ورود سایت و مقدار بازدید ندارد، نرم افزار بدون باگ بررسی شده و فاقد هیچ گونه بد افزار میباشد. بعد از نصب بدون محدودیت از ربات بازدیدباز استفاده نمایید.

اگر در استفاده از ربات افزایش بازدید واقعی سایت مشکلی در اتصال به سرور و موارد قطعی سرور مشاهده نمودید با ایمیل [email protected] اطلاع رسانی نمایید.

نرم افزار بالا بردن رتبه سایت در گوگل

نرم افزار بالا بردن رتبه سایت در گوگل یک نرم افزار جدا نیست و در اصل یکی از قابلیت های ویژه ربات افزایش بازدید سایت بازدیدباز است و نیاز به دانلود جداگانه ندارد.

برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل تنها کافیست به صورت صحیح از گرفتن ورودی گوگل و بازدید ربات افزایش بازدید بازدیدباز استفاده کنید، حتما فایل آموزشی را قبل از شروع کار با ربات مطالعه نمایید.

با بالا بردن بردن رتبه سایت در گوگل به راحتی میتوانید بعد از مدتی بدون نیاز به نرم افزاز بازدید خود را به سطح قابل قبول و حتی بسیار بیشتر از آنچه فکر میکنید برسانید.

ربات افزایش بازدید سایت

دانلود ربات افزایش بازدید سایت سریعا رتبه سایت شما را دگرگون خواهد کرد، به طوری حتی می توانید رتبه الکسای ایران خود را به زیر پنج هزار آورید.

از طریق ربات می‌توانید مشخص نمایید الکسا کدام کشور برای شما کاهش یابد، و چگالی کلمات کلیدی نیز را خودتان تغییر دهید.

تاثیر عالی در سئو

با کمک نرم افزار افزایش بازدید سایت و وبلاگ می توانید از موتورهای جستجو ورودی بگیرید و به نتایج اول گوگل انتقال یابید، فقط باید از فایل آموزشی قبل از شروع کار با ربات استفاده نمایید.

نمایش آمار در گوگل آنالیز و سایت های کنترل بازدید

ترافیک ورودی و آمار بازدید سایت شما ، به صورت کامل و در لحظه توسط گوگل آنالیتیکس قابل مشاهده می باشد.

چند نکته در ارتباط با استفاده از نرم افزار بازدیدباز:

  • حتما در زمانی که ربات فعال است سعی کنید بر تعداد بازدید سایت نظارت داشته باشید
  • نرم افزار را به صورت مقطعی و در زمان های مختلف در روز برای چند دقیقه فعال کنید و بعد به صورت کامل از آن خارج شوید
  • در هنگام استفاده از نرم افزار ربات مشابه دیگری را بر روی سایت فعال نکنید
  • سرور و هاست مناسب برای سایت خود تهیه نمایید چون با استفاده از ربات بازدید شما مشابه سایت های بازدید بالا نیاز به میزبانی مناسب خواهد داشت.

به روز شد: ۱٫۴ (بروزرسانی شده فروردین ۱۴۰۱)

( تضمین عملکرد ربات )
ایمیل پشتیبانی : [email protected]