طراحی سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی بازدید باز آماده همکاری با عزیزانی که برای کسب و کار خود نیاز به یک وب سایت با قابلیت ها و امکانات متمایز و ویژه هستند می‌باشد.

سئو سایت اختصاصی یکی از مهم ترین بخش در طراحی سایت اختصاصی می‌باشد چون بعد از کامل شدن طراحی سایت فروشگاهی وشرکتی و تمام شدن هزینه های اولیه هزینه های بیشتری برای بالا آوردن آدرس سایت خود در جستوجوگرهای مختلف از جمله گوکل در انتظار شماست.

اما سایت های طراحی شده توسط گروه بازدید باز دارای سئو حرفه ای و کاملا حرفه ای هستند.

طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای

بسیاری از شعار ها دارای مفهوم مبهم هستند اما شعار طراحی سایت حرفه ای برای ما کاملا دست یافتنی است.

ما از سایت اختصاصی چه انتظاراتی داریم؟

امروز یک سایت به طور کامل فعالیت شمارا برای مشتریان خود نشان میدهد. این خصوصیت هم مشتریان را از ملاقات های حضوری غیر ضرور راحت می کند و هم سرویس دهندگان را از مکالمات گسترده و کم بودن درصد فروش راحت می نماید.

یک سایت اختصاصی هم مشتری را راضی نگه داشته و افرادی که واقعا به فعالیت ما نیاز دارند را به ما متصل میکند و هم می تواند مراحل ابتدایی سفارشات را نیز انجام دهد.

طراحی سایت اختصاصی به معنی نداشتن حتی یک مورد نقص :

  • طراحی ریسپانسیو
  • طراحی با کد نویسی تمیز و بهینه سازی برای تمامی موتور های جستوجو و بات های شبکه های اجتماعی
  • قابلیت افزودن ابزار های مختلف مانند: فاکتور گیری، محاسبه، دانلود، درگاه پرداخت و …
  • بررسی اختصاصی برای کاربر پسند بودن سایت جهت کاهش فرار کاربری
  • عضو گیری و حتی ارتباط کاربران با هم
  • فروشگاه های هوشمند
  • و…

طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی ارزان

چند نکته در رابطه با طراحی سایت ارزان این که در ابتدا باید گفت هزینه های خرید هاست و دامین تا یک سال برعهده ماست و نیازی به هزینه در این زمینه نیست.

این موضوع نگرانی های ابتدایی از آپتایم سرور و گشتن برای یک سرور خوب را از مشتریان ما دور می کند.

طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی و شرکتی این کمک را به شما میکند تا خدمات خود را بسیار جذاب تر، حرفه ای تر و راحت تر در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

جدول قیمت طراحی سایت

تعرفه طراحی اختصاصی سایت
تعرفه طراحی اختصاصی سایت

طراحی سایت ارزان در بازدید باز

طراحی سایت دارای هزینه های زیاد و متفاوتیست ، اما بازه قیمتی در این مورد بسیار متفاوت و زیاد است.

افرادی با هزینه های بسیار کم و نامتعارف در حال طراحی سایت ارزان هستند اما واقعا برای شروع کسب و کار آنلاین گزینه مناسبی هستند؟

باید گفت که شروع کسب و کار آنلاین بسیار مهم است، پس در نتیجه حتما باید از سرویس دهنده خود مطمئن باشید تا هزینه های زیاد یا کم شما بدون سود از بین نرود.

بهترین تعرفه همیشه کمترین قیمت نیست، باید اگر قیمت مناسبی برای طراحی سایت اختصاصی بشما پیشنهاد گردید از کیفیت آن نیز مطمئن شوید.

گروه بازدید باز با اشراف هشت ساله در این حوزه بهترین هزینه و سرویس را برای شما در نظر خواهد گرفت و هزینه های ثانویه مانند هزینه های بهینه سازی و سئو را برای شما کاهش خواهد داد.

یک قدم تا داشتن یک سایت اختصاصی

هر فعالیتی نیاز به یک سایت مختض به خود می‌باشد. به این معنی که سایت های شرکتی نیاز به یک نوع سایت و سایت های خبری نیز یک سرویس خاصی را نیاز دارند. قبل از طراحی و شروع کار می توانید حتما از ما راهنمایی بگیرید.

هزینه طراحی سایت اختصاصی

هزینه و تعرفه سفارش طراحی سایت اختصاصی به امکاناتی که شما برای سایت خود نیاز دارید بستگی دارد.

برای مثال تعرفه پایه طراحی با قالب و پوسته انحصاری بدون امکاناتی مثل سفارش گیری و داشتن فروشگاه است. با اضافه شدن قابلیت های تخصصی سایت به تعرفه پایه اضافه می‌گردد.

واما اگر سایت شما دارای ساختار اصولی و استاندارد باشد دامین آتوریتی سایت شما به سرعت افزایش خواهد یافت.

سفارش طراحی سایت اختصاصی

برای سفارش سایت اختصاصی و اطلاع از هزینه طراحی سایت اختصاصی کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.