بالا بردن و افزایش سئو سایت ارزان
افزایش ارتقا سئو سایت

افزایش و ارتقا سئو سایت برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و رتبه اول گوگل توسط گروه بازدیدباز یکی از خدمات ویژه در زمینه بهینه سازی و سئو تخصصی سایت می‌باشد.

قبل از شروع مشاوره افزایش سئو سایت و سئو تخصصی هر سایت بعد از طی پروسه پر هزینه طراحی و توسعه حالا آماده کمک به کسب و کار و گسترش آن می باشد. اما برای این کار باید دیده شود! بله دیده شدن کمک میکند تا مشتریان بتوانند خدماتتان را پیدا کنند و با شما ارتباط بگیرند.

بهترین جا برای دیده شدن یک سایت جستوجوگر هاست و از بین جستوجوگر ها بهترین جستوجوگر گوگل می باشد، به همین دلیل محبوبیت رقابت بین دیده شدن و اول ماندن در این جستوجوگر بالا گرفته است.

دلایل افزایش سئو سایت تنها راه برنده شدن، داشتن یک سایت بهینه با استاندارد های گوگل است و این تنها با داشتن دانش سئو تخصصی امکان پذیر خواهد بود، سئو مخفف Search engine optimization ( افزایش سئو سایت ) به معنی بهینه سازی سایت برای جستوجو است و گروه بازدید باز اینجاست تا با تخصص و دانش گروه خود سایت شما را برای رسیدن و ماندن در صفحه اول گوگل و حتی سطر اول با اکثر کلمات کلیدی مرتبط با کار شما آماده سازی کند.

مشاوره سئو برای تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادوردز ( Google AdWords ) این امکان را به سایت می دهد تا به مدت و کلیک معینی در صفحه اول گوگل قرار بگیرد، اما نکته اینجاست برای هر بار کلیک از شما هزینه دریافت می‌‌‌‌‌‌‌شود و بعد از اتمام اعتبار خریداری شده سایت دوباره به صفحات آخر منتقل میشود حتی اگر کلیک ها برایتان سودمند نباشند.

با افزایش سئو سایت و بروز کردن آن و همچنین گرفتن مشاوره سئو از گروه بازدید باز برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل و رتبه اول گوگل، سایت بدون داشتن تاریخ انقضاء در صفحه اول نتایج گوگل خواهد ماند و نیازی به تمدید ادوردز نیست حتی با روند سعودی کلیک ها همینطور به ارزش دامنه شما افزوده خواهد شد.

افزایش سئو سایت و قرار گرفتن رتبه اول گوگل

برای قرارگرفتن در سطر اول نتایج گوگل فقط هزینه کردن و صرفا سئو بودن سایت کافی نیست. داشتن سایت با شاخص های عالی یکی از واجبات در ماندن در افزایش سئو سایت صفحه اول گوگل است اما برای رقابت سطر اول مولفه های دیگری مانند:

 • قدمت دامنه
 • بکلینک های قوی
 • میزان ورودی و ماندن کاربران در صفحات سایت
 • پیج آتوریتی ( Page Authority )
 • لینک دهی های اصولی
 • و…

مورد نیاز است و اگر سایت شما تمام چیزی که برای ربات های خزنده گوگل مهم است را دارا باشد و
افزایش سئو سایت مناسب همراه توسعه وب شما باشد به مرور زمان به سطر اول خواهید رسید.

باید توجه داشت که پروسه سئو یک شبه انجام نمی‌شود و هر کس این ادعا را کند با روش های غیر اصولی و نا صحیح برای مدت کوتاهی سایت را به صفحه اول می‌رساند اما بعد از مدت کوتاهی ارزش صفحات سایت از میزان ارزش ابتدایی خود نیز کمتر میشوند. پس در انجام سئو باید به استاندارد ها بسیار توجه شود.

هزینه مشاوره سئو برای آمدن به صفحه اول گوگل

هزینه مشاوره سئو و آمدن به صفحه اول گوگل برای بالا آوردن سایت در صفحه اول گوگل با توجه به مهارت ها متفاوت است، اما ما در گروه بازدید باز معتقد به این امر هستیم که بر روی تخصص نمی توان قیمت گذاشت تخصص ما در سئو و رساندن سایت عزیزان باعث کمک به معرفی و افزایش ارزش کاری گروه نیز خواهد شد.

قیمت مشاوره سئو تخصصی و افزایش سئو سایت در گروه بازدید باز کاملا توافقی و بر اساس وضعیت سایت در زمان معرفی محاسبه خواهد و هدف اصلی آمدن به صفحه اول گوگل و قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل است.

سعی ما بر این است که قرار گیری سایت در صفحه اول با بهترین کیفیت و رعایت استانداردها را به کمترین زمان برسانیم،

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره سئو رایگان و همچنین خدمات افزایش و ارتقا سئو سایت ارزان با ما تماس بگیرید. باعث افتخار ماست که بتوانید به بهبود کسب کار اینترنتی به شما کمک نماییم.

2 در پاسخ به “افزایش سئو سایت”

 • سلام
  شرایط سئوی حرفه ای سایت چگونه است . وسئوی انجام شده دائمی است یامشمول به زمان خاصی است .ممنون

  • با سلام امیر عزیز مدت زمان انجام پروژه سئو بسته به وضعیت سایت از ۳ تا ۶ ماه برای ۱۰ تا ۱۵ کلمه کلیدی انجام می‌شود. تاثیرات سئو از ماه دوم به بعد بصورت محسوس در کنسول وبمستر و آنالیتیک قابل مشاهده است. بعد از انجام و اتمام سئو نیز هم میتوانید پشتیبانی مارا همچنان دراختیار داشته باشید در غیر این صورت نیز روش های استاندارد را برای بهینه نگه داشتن سایت به شما آموزش خواهیم داد تا سایت همیشه بروز و بهینه باقی بماند. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و درخواست سئو از طریق whatsapp سایت با کارشناسان در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *